ortézy a bandáže MUELLER

facebook rehasport

O nás
Galéria
Prečo ortéza?
Kde kúpiť - Kontakty
0.00  €
Domov / Tejpy / Odstraňovač tejpov /

MUELLER Tape & Tuffner® Remover, odstraňovač tejpov, malý

Registrovať
Prihlásiť
Najpredávanejšie
Mueller ATF2 Ankle Brace, ortéza na členok    Mueller ATF2 Ankle Brace, ortéza na členok
71.50 € s DPH
47.50 € s DPH
Mueller MWrap Headband - Športová čelenka    Mueller MWrap Headband - Športová čelenka
2.65 € s DPH
2.42 € s DPH

Predajňa Mueller - Bratislava

MUELLER Tape & Tuffner® Remover, odstraňovač tejpov, malý
        
Cena s DPH 12.76 €
 
Kód 200500
Výrobca Mueller Sports Medicine, Inc.
ks
 

 

MUELLER Tape & Tuffner® Remover, odstraňovač tejpů 118 ml
Profesionálny odstraňovač tejpov v spreji od predného svetového výrobcu MUELLER. Veľmi účinne zbaví pokožku všetkých mastí, lepivých častí a tejpov z pokožky. Za použitie tohto prípravku ľahko a hlavne šetrne odstránite každý tejp, zvyšky lepidla alebo iných súčasti z pokožky - jednoducho aplikujete z vnútornej strany a za pár sekúnd tejpovacia páska povolí a možno ju rukou odstrániť bez nežiaduceho poranenia pokožky či zanechania zvyškov lepidla. Zabudnite na nepraktické a hlavne zdĺhavé nanášanie tekutých odstraňovačov tejpov, je tu sprejový odstraňovač tejpov MUELLER Tape & Tuffner® Remover! Pre Vás vždy skladom, pripravený k expedícii.

MUELLER Tape & Tuffner® Remover, odstraňovač tejpov 118 ml

Profesionálny odstraňovač tejpov v spreji od predného svetového výrobcu MUELLER. Veľmi účinne zbaví pokožku všetkých mastí, lepivých častí a tejpov z pokožky. Za použitia tohto prípravku ľahko a hlavne šetrne odstránite každý tejp, zvyšky lepidla alebo iných súčasti z pokožky - jednoducho aplikujete z vnútornej strany a za pár sekúnd tejpovacia páska povolí a možno ju rukou odstrániť bez nežiaduceho poranenia pokožky či zanechania zvyškov lepidla. Zabudnite na nepraktické a hlavne zdĺhavé nanášanie tekutých odstraňovačov tejpov, je tu sprejový odstraňovač tejpov MUELLER Tape & Tuffner® Remover! Pre Vás vždy skladom, pripravený k expedícii.

Home
   |    O nás
   |    Galéria
   |    Prečo ortéza?
   |    Kde kúpiť - Kontakty

Na eshope e-ortézy nájdete najpopulárnejšie ortézy od spoločnosti Mueller Sports Medicine, svetového lídra na poli produktov pre prevenciu zranení. Mueller Sports Medicine je americká spoločnosť s viac ako pol storočia dlhou históriou. V našej ponuke nájdete ortézy a bandáže pre takmer každý kĺb vášho tela. Nájdete tu ortézy od tých najjednoduchších bandážových návlekov, ako je napríklad členková bandáž Mueller Elastic Ankle Support, ktoré kĺbu poskytujú základnú podporu a pohodlie, až po špičkové ortézy s trojkĺbovou konštrukciou, ktoré poskytujú maximálny stupeň ochrany, ale zároveň sú mimoriadne pohodlné a ľahké. Najbežnejšími sú ortézy na koleno, ortézy na členok alebo na zápästie. Nájdete tu i bedrové pásy a radu šikovných pomôcok, ktoré sa môžu hodiť pri vašich športových aktivitách. V sortimente spoločnosti Mueller nájdete aj tejpovacie pásky a bandáže, ku ktorým sme pre vás pripravili inštruktážne videá.

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

REKLAMAČNÝ PORIADOK