ortézy a bandáže MUELLER

facebook rehasport

O nás
Galéria
Prečo ortéza?
Kde kúpiť - Kontakty
0.00  €
Domov /

MUELLER ProStrips Finger Tape - páska na prsty

Registrovať
Prihlásiť
Najpredávanejšie
Mueller MWrap Headband - Športová čelenka    Mueller MWrap Headband - Športová čelenka
2.65 € s DPH
2.42 € s DPH

 

MUELLER ProStrips Finger Tape - páska na prsty
        
Bežná cena 20.81 €
Cena s DPH 20.56 €
 
Kód 21962
Výrobca
ks
 

Mueller ProStrips Finger Tape – páska na prsty, páska z mäkkej membrány, ktorá bola vytvorená špeciálne pre ochranu prstov a dlaní, proti oderom a pľuzgierom spôsobeným napríklad úchopom tenisovej rakety.

Mueller ProStrips Finger Tape používa aj Rafael Nadal, ako si prsty tejpuje môžete vidieť na videu nižšie.

 

 

 

Mueller ProStrips Finger Tape - páska na prsty
Páska z měkké membrány, která byla vytvořena speciálně pro ochranu prstů a dlaně proti oděru a puchýřům způsobeným například úchopem tenisové rakety. Mueller ProStrips Finger Tape používá i Rafael Nadal, jak si prsty lepí můžete shlédnout ve videu níže

Home
   |    O nás
   |    Galéria
   |    Prečo ortéza?
   |    Kde kúpiť - Kontakty

Na eshope e-ortézy nájdete najpopulárnejšie ortézy od spoločnosti Mueller Sports Medicine, svetového lídra na poli produktov pre prevenciu zranení. Mueller Sports Medicine je americká spoločnosť s viac ako pol storočia dlhou históriou. V našej ponuke nájdete ortézy a bandáže pre takmer každý kĺb vášho tela. Nájdete tu ortézy od tých najjednoduchších bandážových návlekov, ako je napríklad členková bandáž Mueller Elastic Ankle Support, ktoré kĺbu poskytujú základnú podporu a pohodlie, až po špičkové ortézy s trojkĺbovou konštrukciou, ktoré poskytujú maximálny stupeň ochrany, ale zároveň sú mimoriadne pohodlné a ľahké. Najbežnejšími sú ortézy na koleno, ortézy na členok alebo na zápästie. Nájdete tu i bedrové pásy a radu šikovných pomôcok, ktoré sa môžu hodiť pri vašich športových aktivitách. V sortimente spoločnosti Mueller nájdete aj tejpovacie pásky a bandáže, ku ktorým sme pre vás pripravili inštruktážne videá.

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

REKLAMAČNÝ PORIADOK