ortézy a bandáže MUELLER

facebook rehasport

O nás
Galéria
Prečo ortéza?
Kde kúpiť - Kontakty
0.00  €
Domov / Tejpy / Lepidlo na tejpy /

MUELLER Quick Drying Adherent Spray (Q.D.A.), lepidlo ve spreji, veľké

Registrovať
Prihlásiť
Najpredávanejšie
Mueller ATF2 Ankle Brace, ortéza na členok    Mueller ATF2 Ankle Brace, ortéza na členok
71.50 € s DPH
47.50 € s DPH
Mueller MWrap Headband - Športová čelenka    Mueller MWrap Headband - Športová čelenka
2.65 € s DPH
2.42 € s DPH

Predajňa Mueller - Bratislava

MUELLER Quick Drying Adherent Spray (Q.D.A.), lepidlo ve spreji, veľké
        
Cena s DPH 15.18 €
 
Kód 170202
Výrobca Mueller Sports Medicine, Inc.
ks
 

 

 

Perfektné lepidlo na tejpy v spreji pre maximálnu priľnavosť, veľké 283g.
Toto extra silné rychloschnúce lepidlo na tejpy od MUELLERa obsahuje alkoholovú zložku, ktorá sa rýchlejšie odparuje. Aj behom zápasu nie je problém miesto pretejpovať alebo zatejpovať. Mokrá pokožka, veľa potu? S MUELLER Q.D.A. lepidlom na tejpy žiadny problém. S týmto lepidlom drží tejpovacia páska ako pribitá.

Perfektné lepidlo na tejpy v spreji pre maximálnu priľnavosť, veľké 283g.

Toto extra silné rýchloschnúce lepidlo na tejpy od MUELLERa obsahuje alkoholovú zložku, ktorá sa rýchlejšie odparuje. Aj behom zápasu nie je problém miesto pretejpovať alebo zatejpovať. Mokrá pokožka, veľa potu? S MUELLER Q.D.A. lepidlom na tejpy žiadny problém. S týmto lepidlom drží tejpovacia páska ako pribitá.

Home
   |    O nás
   |    Galéria
   |    Prečo ortéza?
   |    Kde kúpiť - Kontakty

Na eshope e-ortézy nájdete najpopulárnejšie ortézy od spoločnosti Mueller Sports Medicine, svetového lídra na poli produktov pre prevenciu zranení. Mueller Sports Medicine je americká spoločnosť s viac ako pol storočia dlhou históriou. V našej ponuke nájdete ortézy a bandáže pre takmer každý kĺb vášho tela. Nájdete tu ortézy od tých najjednoduchších bandážových návlekov, ako je napríklad členková bandáž Mueller Elastic Ankle Support, ktoré kĺbu poskytujú základnú podporu a pohodlie, až po špičkové ortézy s trojkĺbovou konštrukciou, ktoré poskytujú maximálny stupeň ochrany, ale zároveň sú mimoriadne pohodlné a ľahké. Najbežnejšími sú ortézy na koleno, ortézy na členok alebo na zápästie. Nájdete tu i bedrové pásy a radu šikovných pomôcok, ktoré sa môžu hodiť pri vašich športových aktivitách. V sortimente spoločnosti Mueller nájdete aj tejpovacie pásky a bandáže, ku ktorým sme pre vás pripravili inštruktážne videá.

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

REKLAMAČNÝ PORIADOK