ortézy a bandáže MUELLER

facebook rehasport

O nás
Galéria
Prečo ortéza?
Kde kúpiť - Kontakty
0.00  €
Domov /

MUELLER Multi-sport Compression Shorts, kompresné šortky

Registrovať
Prihlásiť
Najpredávanejšie
Mueller MWrap Headband - Športová čelenka    Mueller MWrap Headband - Športová čelenka
2.65 € s DPH
2.42 € s DPH

 

MUELLER Multi-sport Compression Shorts, kompresné šortky
        
Cena s DPH 45.85 €
 
Dostupnosť skladom
Kód 59101
Výrobca Mueller Sports Medicine, Inc.
Veľkosť
ks
 

Kvalitné kompresné šortky Multi-sport Compresion Shorts značky Mueller sú pohodlné a vhodné takmer pre všetky športové aktivity. Kompresia ovplyvňuje predovšetkým štvorhlavý stehenný sval a má priaznivý vplyv aj na podkolenné šľachy. Účinky šortiek oceňujú predovšetkým bežci.

Materiál je komfortný, priedušný. Spracovaný s použitím spandexu umožňuje dýchanie a chladenie v oblasti vnútorných stehien a tým čiastočne eliminuje potenie. Vrchná časť materiálu je príjemne hladká a tiež umožňuje vrstvenie oblečenia.

Šortky sú dostupné v čiernej farbe. Veľkosť sa určuje podľa obvodu pása.

 

S

M

L

XL

XXL

Obvod pása

71 - 81

81 - 91

91 - 101

101 - 111

111 - 121

Home
   |    O nás
   |    Galéria
   |    Prečo ortéza?
   |    Kde kúpiť - Kontakty

Na eshope e-ortézy nájdete najpopulárnejšie ortézy od spoločnosti Mueller Sports Medicine, svetového lídra na poli produktov pre prevenciu zranení. Mueller Sports Medicine je americká spoločnosť s viac ako pol storočia dlhou históriou. V našej ponuke nájdete ortézy a bandáže pre takmer každý kĺb vášho tela. Nájdete tu ortézy od tých najjednoduchších bandážových návlekov, ako je napríklad členková bandáž Mueller Elastic Ankle Support, ktoré kĺbu poskytujú základnú podporu a pohodlie, až po špičkové ortézy s trojkĺbovou konštrukciou, ktoré poskytujú maximálny stupeň ochrany, ale zároveň sú mimoriadne pohodlné a ľahké. Najbežnejšími sú ortézy na koleno, ortézy na členok alebo na zápästie. Nájdete tu i bedrové pásy a radu šikovných pomôcok, ktoré sa môžu hodiť pri vašich športových aktivitách. V sortimente spoločnosti Mueller nájdete aj tejpovacie pásky a bandáže, ku ktorým sme pre vás pripravili inštruktážne videá.

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

REKLAMAČNÝ PORIADOK