ortézy a bandáže MUELLER

facebook rehasport

O nás
Galéria
Prečo ortéza?
Kde kúpiť - Kontakty
0.00  €
Domov / Ortézy na ruku /

MUELLER ® Green, Fitted Wrist Brace 86271-4, ortéza zápästie

Registrovať
Prihlásiť
Najpredávanejšie
Mueller ATF2 Ankle Brace, ortéza na členok    Mueller ATF2 Ankle Brace, ortéza na členok
71.50 € s DPH
47.50 € s DPH
Mueller MWrap Headband - Športová čelenka    Mueller MWrap Headband - Športová čelenka
2.65 € s DPH
2.42 € s DPH

Predajňa Mueller - Bratislava

MUELLER ® Green, Fitted Wrist Brace 86271-4, ortéza zápästie
        
Cena s DPH 30.55 €
 
Kód M_86271-4
Výrobca Mueller Sports Medicine, Inc.
Veľkosť
ks
 

Ortéza karpálneho tunela s podporou pre slabé a zranené zápästie. Výrobok z unikátnej rady Mueller ® Green Line, ktoré sú rovnako kvalitné ako ostatné, ale v tomto prípade vyrobené z materiálov šetrných k životnému prostrediu. Namiesto tradičného neoprénu sú tu použité materiály, ktoré neobsahujú ropu, okrem toho sú vnútorné zelené výstelky vyrobené z recyklovateľných plastov PET fliaš. Celkový "eko" obraz týchto výrobkov dotvára jednak plne recyklovateľný obal a tiež aj všetky použité farby, ktoré sú na sójovej báze. Ideálna ortéza pre prevádzkovanie individuálnych športov a iných fyzických aktivít.

- ortéza navrhnutá pre syndróm karpálneho tunela a ako podpora slabým a zraneným zápästiam, poskytuje maximum mediálne-laterálnej podpory
- mäkká, nepetrolejová, neoprénová zmes
- zachováva telesnú teplotu na zmiernenie bolesti a podpory liečenia
- dva nastaviteľné pásy pre voliteľné utiahnutie
- priedušná tkanina je veľmi ľahká a veľmi pohodlná, ideálne pre celodenné používanie jednoduché na zapínanie a odnímanie
- na ľavú alebo pravú ruku
- farba čierna
- stupeň ochrany (maximálne)
Táto zápästná ortéza je dostupná vo veľkostiach M a L a rozlišuje sa pre ľavú a pravú ruku. Veľkosť ortézy napíšte do poznámky k objednávke. Veľkosť sa určuje podľa obvodu dlane.

OBVOD ruky S/M L/XL
Pravá 12 - 20 20 - 25
Levá 12 - 20 20 - 25

Home
   |    O nás
   |    Galéria
   |    Prečo ortéza?
   |    Kde kúpiť - Kontakty

Na eshope e-ortézy nájdete najpopulárnejšie ortézy od spoločnosti Mueller Sports Medicine, svetového lídra na poli produktov pre prevenciu zranení. Mueller Sports Medicine je americká spoločnosť s viac ako pol storočia dlhou históriou. V našej ponuke nájdete ortézy a bandáže pre takmer každý kĺb vášho tela. Nájdete tu ortézy od tých najjednoduchších bandážových návlekov, ako je napríklad členková bandáž Mueller Elastic Ankle Support, ktoré kĺbu poskytujú základnú podporu a pohodlie, až po špičkové ortézy s trojkĺbovou konštrukciou, ktoré poskytujú maximálny stupeň ochrany, ale zároveň sú mimoriadne pohodlné a ľahké. Najbežnejšími sú ortézy na koleno, ortézy na členok alebo na zápästie. Nájdete tu i bedrové pásy a radu šikovných pomôcok, ktoré sa môžu hodiť pri vašich športových aktivitách. V sortimente spoločnosti Mueller nájdete aj tejpovacie pásky a bandáže, ku ktorým sme pre vás pripravili inštruktážne videá.

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

REKLAMAČNÝ PORIADOK