ortézy a bandáže MUELLER

facebook rehasport

O nás
Galéria
Prečo ortéza?
Kde kúpiť - Kontakty
0.00  €
Domov /

MUELLER ADJUST-TO-FIT ANKLE STABILIZER, ORTÉZA NA ČLENOK

Registrovať
Prihlásiť
Najpredávanejšie
Mueller MWrap Headband - Športová čelenka    Mueller MWrap Headband - Športová čelenka
2.65 € s DPH
2.42 € s DPH

 

MUELLER ADJUST-TO-FIT ANKLE STABILIZER, ORTÉZA NA ČLENOK
        
Cena s DPH 22.72 €
 
Kód 6017
Výrobca Mueller Sports Medicine, Inc.
ks
 

Stabilizačná ortéza na členok Mueller Adjust-to-Fit® Ankle Stabilizer má dve odľahčené plastové výstuže pre maximálnu podporu. Jednoducho vytiahnete popruhy a získáte tak úplnu kontrolu nad spevnením členku, ktorú chcete dosiahnuť.

 

Produktová rada Mueller Adjust-To-Fit® pomáha zabrániť ďalšiemu zraneniu tým, že obmedzuje rozsah pohybu a urýchľuje tak zotavenie. Patentované, nastaviteľné vnútorné popruhy poskytujú komfortné spevnenie členku a ľahko sa uchytávajú.

 

Stabilizačná ortéza na členok Mueller Adjust-to-Fit® je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu ochranu oslabeným alebo zraneným členkom. Systém vnútorného nastavenia poskytuje cielenú podporu členku. Je vhodná i na celodenné nosenie a šport.

 

Stabilizačná ortéza na členok Mueller Adjust-to-Fit® vyniká najmä:
- Ľahkým, prievzdušným materiálom pre maximálne pohodlie.
- Jednoduchým nasadzovaním a zvliekaním.
- Je antimikrobiálna a teda odolná i proti zápachu.
- Vhodná pre ľavý i pravý členkový kĺb.
- Je hypoalergénna – nie je vyrobena z latexu ani z neoprénu.
- Na vnútornej strane bandáže nájdete návod na nosenie.
- Je univerzálna pre veľkosť chodidla (37 - 48 muži, 39 - 49 ženy).

Home
   |    O nás
   |    Galéria
   |    Prečo ortéza?
   |    Kde kúpiť - Kontakty

Na eshope e-ortézy nájdete najpopulárnejšie ortézy od spoločnosti Mueller Sports Medicine, svetového lídra na poli produktov pre prevenciu zranení. Mueller Sports Medicine je americká spoločnosť s viac ako pol storočia dlhou históriou. V našej ponuke nájdete ortézy a bandáže pre takmer každý kĺb vášho tela. Nájdete tu ortézy od tých najjednoduchších bandážových návlekov, ako je napríklad členková bandáž Mueller Elastic Ankle Support, ktoré kĺbu poskytujú základnú podporu a pohodlie, až po špičkové ortézy s trojkĺbovou konštrukciou, ktoré poskytujú maximálny stupeň ochrany, ale zároveň sú mimoriadne pohodlné a ľahké. Najbežnejšími sú ortézy na koleno, ortézy na členok alebo na zápästie. Nájdete tu i bedrové pásy a radu šikovných pomôcok, ktoré sa môžu hodiť pri vašich športových aktivitách. V sortimente spoločnosti Mueller nájdete aj tejpovacie pásky a bandáže, ku ktorým sme pre vás pripravili inštruktážne videá.

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

REKLAMAČNÝ PORIADOK