ortézy a bandáže MUELLER

facebook rehasport

O nás
Galéria
Prečo ortéza?
Kde kúpiť - Kontakty
0.00  €
Domov / Ortézy na členok /

MUELLER Hg80 Ankle Support, ortéza na členok

Registrovať
Prihlásiť
Najpredávanejšie
Mueller ATF2 Ankle Brace, ortéza na členok    Mueller ATF2 Ankle Brace, ortéza na členok
71.50 € s DPH
47.50 € s DPH
Mueller MWrap Headband - Športová čelenka    Mueller MWrap Headband - Športová čelenka
2.65 € s DPH
2.42 € s DPH

Predajňa Mueller - Bratislava

MUELLER Hg80 Ankle Support, ortéza na členok
        
Cena s DPH 29.32 €
 
Kód 49910
Výrobca Mueller Sports Medicine, Inc.
Velikosť
ks
 

Členková bandáž, novinka z unikátnej rady Hg80® je navrhnutá k cielenej, strednej podpore slabých, boľavých a zranených členkov. Je vyrobená z ľahkej, odolnej, ultra-tenkej priedušnej tkaniny, ktorá je pre užívateľov príjemne pohodlná, pritom dodáva členku dostatočné spevnenie a podporu, nepotí sa, dýcha. Pre všetky fázy činnosti, zahriatie, záťaž, aj upokojenie.

 

- gélové ochranné vankúšiky v kritických kompresných bodoch, po stranách mimo členku

- bez latexu

- použitá špeciálna technológia, mikrobický štít (Aegis Microbe Shield) ochráni proti rastu mikróbov a kontroluje alebo priamo odstraňuje akýkoľvek zápach, škvrny a oddiaľuje opotrebenie

- neškrtí ani sa nezhŕňa, dokonale priľne

- na pravú alebo ľavú nohu, nerozlišuje sa

- pre celodenné nosenie

 

Tabuľka veľkosti (veľkosť uviesť do poznámky)

 

MUELLER Hg80® Ankle Support
Kotníková bandáž, novinka z unikátní řady Hg80® je navržena k cílené, střední podpoře slabých, bolavých a zraněných kotníků. Je vyrobena z lehké, odolné, ultra-tenké prodyšné tkaniny, která je pro uživatele příjemně pohodlná, přitom dodává kotníku dostatečné zpevnění a podporu, nepotí se, dýchá. Pro všechny fáze činnosti, zahřátí, zátěž, i zklidnění.
gelové ochranné polštářky v kritických kompresních bodech, po stranách vně kotníku
bez latexu
použitá speciální technologie, mikrobický štít (Aegis Microbe Shield) ochrání proti růstu mikrobů a kontroluje nebo přímo odstraňuje jakýkoliv zápach, skvrny a oddaluje opotřebení
neškrtí ani se nehrne, dokonale přilne
na pravou nebo levou nohu, nerozlišuje se
pro celodenní nošení

SM MD LG XL
OBVOD (cm) 25 - 30 30 - 35 35 - 40 40 - 45

Home
   |    O nás
   |    Galéria
   |    Prečo ortéza?
   |    Kde kúpiť - Kontakty

Na eshope e-ortézy nájdete najpopulárnejšie ortézy od spoločnosti Mueller Sports Medicine, svetového lídra na poli produktov pre prevenciu zranení. Mueller Sports Medicine je americká spoločnosť s viac ako pol storočia dlhou históriou. V našej ponuke nájdete ortézy a bandáže pre takmer každý kĺb vášho tela. Nájdete tu ortézy od tých najjednoduchších bandážových návlekov, ako je napríklad členková bandáž Mueller Elastic Ankle Support, ktoré kĺbu poskytujú základnú podporu a pohodlie, až po špičkové ortézy s trojkĺbovou konštrukciou, ktoré poskytujú maximálny stupeň ochrany, ale zároveň sú mimoriadne pohodlné a ľahké. Najbežnejšími sú ortézy na koleno, ortézy na členok alebo na zápästie. Nájdete tu i bedrové pásy a radu šikovných pomôcok, ktoré sa môžu hodiť pri vašich športových aktivitách. V sortimente spoločnosti Mueller nájdete aj tejpovacie pásky a bandáže, ku ktorým sme pre vás pripravili inštruktážne videá.

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

REKLAMAČNÝ PORIADOK