ortézy a bandáže MUELLER

facebook rehasport

O nás
Galéria
Prečo ortéza?
Kde kúpiť - Kontakty
0.00  €
Domov /

MUELLER Elastic Ankle Support, bandáž na členok

Registrovať
Prihlásiť
Najpredávanejšie
Mueller MWrap Headband - Športová čelenka    Mueller MWrap Headband - Športová čelenka
2.65 € s DPH
2.42 € s DPH

 

MUELLER Elastic Ankle Support, bandáž na členok
        
Cena s DPH 12.26 €
 
Kód 47631 - 34
Výrobca Mueller Sports Medicine, Inc.
Velikosť
ks
 

 

Ľahká neoprénová bandáž na členok vhodná aj na beh dlhších tratí.
Neoprénová bandáž na členok z kvalitného materiálu je vhodná na celodenné nosenie najmä pre ľahko nestabilné členky. Členku poskytuje základnú oporu a pritom je umožnený prirodzený pohyb.

Ľahká elastická bandáž na členok vhodná aj na beh dlhších tratí. Táto bandáž na členok z kvalitného materiálu je vhodná na celodenné nosenie najmä pre ľahko nestabilné členky. Členku poskytuje základnú oporu a pritom je umožnený prirodzený pohyb. Veľkosť bandáže napíšte do poznámky k objednávke. Veľkosť sa určuje podľa veľkosti nohy.

 

 


S M L XL
PÁNSKE 40 - 42
42 - 45 45 - 47 47 - 49
DÁMSKE 39 - 41 41 - 43 44 - 46 46 - 48
Home
   |    O nás
   |    Galéria
   |    Prečo ortéza?
   |    Kde kúpiť - Kontakty

Na eshope e-ortézy nájdete najpopulárnejšie ortézy od spoločnosti Mueller Sports Medicine, svetového lídra na poli produktov pre prevenciu zranení. Mueller Sports Medicine je americká spoločnosť s viac ako pol storočia dlhou históriou. V našej ponuke nájdete ortézy a bandáže pre takmer každý kĺb vášho tela. Nájdete tu ortézy od tých najjednoduchších bandážových návlekov, ako je napríklad členková bandáž Mueller Elastic Ankle Support, ktoré kĺbu poskytujú základnú podporu a pohodlie, až po špičkové ortézy s trojkĺbovou konštrukciou, ktoré poskytujú maximálny stupeň ochrany, ale zároveň sú mimoriadne pohodlné a ľahké. Najbežnejšími sú ortézy na koleno, ortézy na členok alebo na zápästie. Nájdete tu i bedrové pásy a radu šikovných pomôcok, ktoré sa môžu hodiť pri vašich športových aktivitách. V sortimente spoločnosti Mueller nájdete aj tejpovacie pásky a bandáže, ku ktorým sme pre vás pripravili inštruktážne videá.

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

REKLAMAČNÝ PORIADOK