ortézy a bandáže MUELLER

facebook rehasport

O nás
Galéria
Prečo ortéza?
Kde kúpiť - Kontakty
0.00  €
Domov /

MUELLER Hero® Response™

Registrovať
Prihlásiť
Najpredávanejšie
Mueller MWrap Headband - Športová čelenka    Mueller MWrap Headband - Športová čelenka
2.65 € s DPH
2.42 € s DPH

 

MUELLER Hero® Response™
        
Bežná cena 233.03 €
Cena s DPH 230.21 €
 
Kód 19119
Výrobca Mueller Sports Medicine, Inc.
ks
 

 

Mueller Hero® Response™
Pohodlná lekářská taška s rozměrem 38 cm x 25 cm x 25 cm. Tato praktická taška Vám poskytne dostatečný prostor pro nejdůležitější výbavu, kterou nezbytně potřebuje sportovní terapeut přímo na hřišti nebo v kabině. Díky zpevněnému dnu i stránám zavazadla, je taška velmi bezpečná a ochrání i různé přípravky ve formě tlakových nádob (spreje). Při výrobě byly použity kvalitní materiály a byl kladen důraz na funkčnost jednotlivých částí tašky. Lékařská taška Mueller Hero Response se prodává bez vybavení, ale v případě zájmu Vám dle Vašich požadavků tašku naplníme kvalitními produkty pro sportovní medicínu Mueller Sports Medicine.

Mueller Hero® Response™Pohodlná lekárska taška s rozmerom 38 cm x 25 cm x 25 cm. Táto praktická taška Vám poskytne dostatočný priestor pre najdôležitejšiu výbavu, ktorú nepochybne potrebuje športový terapeut priamo na ihrisku alebo v kabíne. Vďaka spevnenému dnu a bokom je taška veľmi bezpečná a ochráni aj rôzne prípravky vo forme tlakových nádob (spreje). Pri výrobe boli použité kvalitné materiály a bol kladený dôraz na funkčnosť jednotlivých časti tašky. Lekárska taška Mueller Hero Response sa predáva bez vybavenia, ale v prípade záujmu Vám podľa Vašich požiadaviek tašku naplníme kvalitnými produktami pre športovú medicínu Mueller Sports Medicine.

Home
   |    O nás
   |    Galéria
   |    Prečo ortéza?
   |    Kde kúpiť - Kontakty

Na eshope e-ortézy nájdete najpopulárnejšie ortézy od spoločnosti Mueller Sports Medicine, svetového lídra na poli produktov pre prevenciu zranení. Mueller Sports Medicine je americká spoločnosť s viac ako pol storočia dlhou históriou. V našej ponuke nájdete ortézy a bandáže pre takmer každý kĺb vášho tela. Nájdete tu ortézy od tých najjednoduchších bandážových návlekov, ako je napríklad členková bandáž Mueller Elastic Ankle Support, ktoré kĺbu poskytujú základnú podporu a pohodlie, až po špičkové ortézy s trojkĺbovou konštrukciou, ktoré poskytujú maximálny stupeň ochrany, ale zároveň sú mimoriadne pohodlné a ľahké. Najbežnejšími sú ortézy na koleno, ortézy na členok alebo na zápästie. Nájdete tu i bedrové pásy a radu šikovných pomôcok, ktoré sa môžu hodiť pri vašich športových aktivitách. V sortimente spoločnosti Mueller nájdete aj tejpovacie pásky a bandáže, ku ktorým sme pre vás pripravili inštruktážne videá.

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

REKLAMAČNÝ PORIADOK