ortézy a bandáže MUELLER

facebook rehasport

O nás
Galéria
Prečo ortéza?
Kde kúpiť - Kontakty
0.00  €
Domov /

Galéria

Registrovať
Prihlásiť
Najpredávanejšie
Mueller MWrap Headband - Športová čelenka    Mueller MWrap Headband - Športová čelenka
2.65 € s DPH
2.42 € s DPH

 

Galéria
Mueller Sports Med

Mueller stand
cheerleader trenčín
football Alex Morgan

 

Trenčín - František Kubík

 

Vitajte vo svete Mueller Sports Medicine, spoločnosti zaoberajúcej sa vývojom a produkciou produktov pre vrcholových športovcov i tých, ktorí športujú len pre radosť z pohybu. Produkty Mueller sú výsledkom päťdesiatročného výskumu a vylepšovania.

 

Mueller bol prvý, kto ponúkol športovcom alternatívu tejpovania členku a to členkovou ortézou. Tá ľuďom s poranenými členkami poskytla pohodlnejšiu a lacnejšiu variantu, ako členok zafixovať. Odpadlo tak zdĺhavé a náročné tejpovanie pred každou športovou aktivitou aj neustále nákupy fixačných tejpov.

Home
   |    O nás
   |    Galéria
   |    Prečo ortéza?
   |    Kde kúpiť - Kontakty

Na eshope e-ortézy nájdete najpopulárnejšie ortézy od spoločnosti Mueller Sports Medicine, svetového lídra na poli produktov pre prevenciu zranení. Mueller Sports Medicine je americká spoločnosť s viac ako pol storočia dlhou históriou. V našej ponuke nájdete ortézy a bandáže pre takmer každý kĺb vášho tela. Nájdete tu ortézy od tých najjednoduchších bandážových návlekov, ako je napríklad členková bandáž Mueller Elastic Ankle Support, ktoré kĺbu poskytujú základnú podporu a pohodlie, až po špičkové ortézy s trojkĺbovou konštrukciou, ktoré poskytujú maximálny stupeň ochrany, ale zároveň sú mimoriadne pohodlné a ľahké. Najbežnejšími sú ortézy na koleno, ortézy na členok alebo na zápästie. Nájdete tu i bedrové pásy a radu šikovných pomôcok, ktoré sa môžu hodiť pri vašich športových aktivitách. V sortimente spoločnosti Mueller nájdete aj tejpovacie pásky a bandáže, ku ktorým sme pre vás pripravili inštruktážne videá.

 

OBCHODNÉ PODMIENKY

REKLAMAČNÝ PORIADOK